Pristatymo ir Grąžinimo sąlygos

Gamyba:

Meduoliukus pagaminame per 1-3 darbo dienas. Priimame ir skubius užsakymus (tokiu atveju, būtina su mumis susisiekti el. paštu, telefonu arba Facebook žinute). Priimame išankstinius užsakymus (pvz.: norite, kad meduoliukus gavėjas gautų tam tikrą dieną, arba Jūsų šventė tik po kelių savaičių/mėnesio, tačiau užsakyti norite jau dabar), tuomet palikite komentarą atsiskaitymo puslapyje arba su mumis susisiekite.

Pristatymas:

Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje Venipak kurjeriu (pristatymas per 1-2 d.d.) arba į Omnivos paštomatus (pristatymas per 1-5 d.d., perspėjame, kad dažnai vėluoja) . Taip pat galite atsiimti užsakymus iš mūsų Meduolių namuose (nemokamai). 

Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 72 valandas nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti el. paštu: info@meduoliunamai.lt arba telefonu +370 604 05350. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką. Internetinėje parduotuvėje Meduolių Namai prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą. Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

Dėl daugiau informacijos apie prekių pirkimą, pristatymą ir grąžinimą susisiekite el.paštu info@meduoliunamai.lt