Kvietimas tapti krikšto tėvais: originalu ir šilta

Kvietimas tapti krikšto tėvais: originalu ir šilta

Pavasaris atneša ne tik šiltą orą ir sugrąžina žemei gyvybę. Dažniausiai pakilęs termometro stulpelis bei žavūs besiskleidžiantys žiedai primena tėvams ir apie vieną gražiausių vaikystės švenčių – krikštą. Tai ne tik puiki proga priartinti vaikutį prie tikėjimo ir atlikti krikščionišką pareigą, bet ir pats laikas išsirinkti porą, kuriai patikėtumėte svarbų darbą prižiūrint ir auklėjant jūsų atžalą. Ieškant krikšto tėvelių nevalia pamiršti ir originalių būdų, kaip užduoti svarbiausią šventės klausimą: „Ar būsite mano krikšto tėvais?“.

Nuotraukų rėmelis

Mielas, šiltas ir jaukus – toks turėtų būti kvietimas tapti krikšto tėvais. Panašu, kad nuotraukų rėmelis su jūsų mažylio nuotrauka ir nuoširdžiu tekstu šalia yra puikiai šias sąlygas atitinkanti dovana. Tai ir ilgalaikis ir labai asmeniškas prisiminimas, kuris kasdien galės padėti sugrįžti į jausmingą ir šiltą šventę.

Saldumynai

Dėžutė nuostabių margaspalvių meduolių, kurie šiuo atveju gali tapti ne tik be galo skaniais, bet ir labai smalsiais. Ant meškučių, angelėlių ar medinių arkliukų rankomis užrašytas klausimas būsimiesiems krikšto tėvams tikrai nepaliks abejingų. Tai ne tik originalu, bet ir labai šilta bei asmeniška ir tuo pačiu gali būti pratęsiama pačioje šventėje. Tokio paties stiliaus meduoliai gali tapti ir krikšto šventės saldumynais ar dovanėlėmis dalyvavusiems svečiams.

Šliaužtinukai ar marškinėliai

Priklausomai nuo to, kiek jūsų atžalai metų, galite rinktis šliaužtinukus ar marškinėlius su klausimu „Ar būsite mano krikšto tėvais?“. Paslėpkite juos po nertiniu ir pasikvieskite būsimuosius krikšto tėvus pietų.  Atėjus tinkamam metui paprašykite vieno iš būsimųjų krikštatėvių nuvilkti jūsų vaikučio megztinį, o tada – laukite jų atsakymo. Tai smagus ir mielas būdas pakviesti tapti vaikučio krikšto tėvais.

Žaidimas

Žaidimai yra puikus būdas smagiai ir jaukiai pranešti apie svarbius gyvenimo įvykius. Ne išimtis ir krikšto tėvų klausimas. Pasikvieskite būsimuosius krikšto tėvus, senelius ir artimuosius pietų, kurių metu žaiskite šaradas. Vienu iš šarados atsakymų pasirinkite klausimą „Ar būsite krikšto tėvais?“ ir žaiskite tol, kol būsimieji krikštatėviai atspės savo klausimą. Kitas būdas – dėlionė. Susitikite ir įteikite nesudėtingą individualią dėlionę, kurią sudėliojus atsiskleistų klausimas, o tuomet jau laukite atsakymo.