Kovo 8-oji: gėlės, dovanos ir meduoliai

Artėjant pirmajai pavasario šventei vis dažniau tikri vyrai susimąsto, kuo gi nudžiuginti brangiausias gyvenimo moteris. Kaip ir įprasta, daugelis ima žvalgytis į gėlių parduotuvių vitrinas ar papuošalų dėžutes. Tačiau nevertėtų pamiršti ir to, ką daugelis moterų itin mėgsta – saldumynus, ramybę ir jaukumą. Dalinamės keletu patarimų, kaip originaliai nudžiuginti moterį kovo 8-osios proga.

Originalumas

Žinote kas tikrai nudžiugins ir nustebins jūsų brangias moteris kovo 8 d.? Ogi gėlių formos meduoliukai. Tai – dovana „du viename“. Tiesa, pamerkti nerekomenduojame, bet už tai suvalgyti tikrai bus skanu. Ypač jeigu meduolinėmis gėlytėmis bus pasidalinta su jas padovanojusiais vyrais.

Jaukumas

Jeigu jūsų gyvenime ir namuose yra ne viena moteris, tai puiki išeitis – skani šventinė vakarienė su meile ruošta brangiausio vyro. O jeigu pašonėje dar turite ir sūnų ar senelį, tai namai pavirs tikru restoranu. Jūsų moterys tikrai bus sužavėtos net ir paprastu patiekalu, nes svarbiausia čia – jūsų laikas ir įdėtos pastangos.

Lepinimas

Žinote, atvirai pasakius, kartais geriausia dovana moteriai – ramybė. Dar iš ryto įteikite savo brangiausioms dėžutę saldžių meduoliukų, gėlytę ir veido kaukę, kad šventę jos pajustų nuo pat dienos pradžios. Leiskite joms atsipūsti ir pailsėti. Vakare neklausinėkite, kur ji slepia prieskonius, o po vakarienės suplaukite indus. Patikėkite, kasdien namuose ir darbe besisukančiai moteriai, tai bus tikrų tikriausia palaima.

Išskirtinumas

Nesakome, kad reikėtų daryti kažką kitaip nei per praėjusią kovo 8-ąją. Čia labiau turime omenyje nekasdienius sprendimus. Galbūt nusiveskite savo moteris papietauti ar pavakarieniauti į restoraną jau vien tam, kad joms nereikėtų plušėti virtuvėje, kaip tai daro kasdien. Taip pat ir filmą vakare pasižiūrėti pakvieskite ne ant sofutės priešais televizorių, o kino teatre. Tai padės pabėgti nuo rutinos ir pasijusti šventinės dienos karalienėmis.

Paprastumas

Esame beveik šimtu procentų įsitikinę, kad jūsų mamai ar močiutei, o taip pat ir dukrai bei žmonai nebus nieko maloniau nei paprastas apkabinimas ir gėlės žiedas. Tikrai ne visada reikia didžiausių įmantrybių ar blizgučių tam, kad pamatytumėte moters šypseną.