Linkmenų g. 34 Vilnius, Lietuva info@meduoliunamai.lt (8-604) 05350

Kalėdinės verslo dovanos

Kalėdinės verslo dovanos dažniausiai dovanojamos ne šiaip sau. Jos veda gerų tarpusavio santykių palaikymo, pagarbos rodymo ir šilto bendravimo link. Verslo dovanos perteikia emociją, tačiau labai svarbu, kad gavėjas ją suprastų ir teisingai interpretuotų. Neretai nutinka taip, kad susikoncentravus į techninius verslo aspektus, verslo dovanos lieka užmaršty. O išties, jos reiškia labai daug tiek dovanotojui, tiek dovaną gaunančiam.

Verslo dovanomis galima kurti, gerinti, palaikyti nuoširdžius ir abiems pusėms naudingus verslo santykius. Taip pat, didinti darbuotojų motyvaciją bei išlaikyti jų lojalumą.

Laiko nugludintos vertybės, senovę menančios tradicijos, geri tarpusavio santykiai – visa tai telpa į žodį „meduolis“. Imbierinis meduolis, įvairiose pasaulio šalyse, asocijuojasi su Kalėdomis ir šventiniu laikotarpiu. Taip jis simboliškai įgauna ir džiugesio, pagarbos vienas kitam prasmę.

Augantys vartotojų poreikiai kartu augina ir rinkoje esančia pasiūlą. Anksčiau ar vėliau žmonės gali nusipirkti tai, ko reikia jų poreikiams patenkinti. Sprendžiant dovanos klausimą, susiduriama su dilema „kaip nustebinti?“ ir „Kaip žmogui nepadovanoti to, ko jam nereikia?“, „Kaip jį nudžiuginti?“. Šiai problemai spręsti yra puiki išeitis – vienetiniai rankų darbo meduoliai, kurie perduoda dovanotojo individualumo, dėmesio parodymo ir pagarbos žinutę padėsiančią puoselėti artimus santykius.

   Susisiekime