5 Valentino dienos dovanos, kurių nereikia įpakuoti

Meilė

„Mylėti reikia kasdien“ – šią frazę itin dažnai galime sutikti prekybos centrų lankytojų lūpose vos tik pasirodžius pirmosioms šv. Valentino dienos dekoracijoms ar mieloms dovanėlėms. Vieni nuoširdžiai nemėgsta šios dienos saldumo, o kiti – laukia nesulaukia kol galės apklijuoti žandus širdelėmis, tačiau turbūt niekas nenuginčys – meilės šventę mini kiekvienas. Kad ši diena jums ir jūsų antrajai pusei taptų ypatinga, dalinamės keletu Valentino dienos dovanos idėjų, kurių nereiks įpakuoti.

1. Parašykite vienas kitam laišką

Pradėkime nuo visai paprastų dalykų, juk kartais „mažiau yra daugiau“ tiesa? Susėskite žvakių šviesoje ir visiškoje tyloje (ar skambat jūsų dainai) parašykite vienas kitam viską, ką galvojate, apie ką svajojate kartu. Nepamirškite laiške paminėti ir už ką vienas kitą mylite, kodėl jums gera kartu bei ko tikitės vienas iš kito. Šalia to, kad rašyti, daugeliu atvejų, yra lengviau nei išsakyti savo jausmus žodžiu, tuo pačiu yra stimuliuojama ir jūsų atmintis. Rašydami viską, kas gera, vėl išgyvensite gražiausias jūsų poros akimirkas ir susigrąžinsite liepsnelę. Tai gali būti puikios Valentino dienos dovanos vienas kitam.

2. Gaminkite kartu

Kad ir kokia romantiška yra Valentino dienos dovanos, kai dovanojama vakarienė idėja, daug romantiškiau bus šį momentą pasidalinti su savo mylimuoju. Kartu sukurti jūsų mėgstamiausią patiekalą, sudėti į jį visas geras emocijas ir skanauti šio proceso rezultatą bus daug maloniau. Jeigu esate smaližiai – gaminkite šventinį pyragą ar išsikepkite meduolių. Tiesa, jeigu nei vienas nesate didelis virtuvės gerbėjas, tiesiog išsikepkite paprasčiausią picą, svarbu, kad procesas būtų jums malonus. Gaminant kartu taip pat stiprės jūsų santykiai ir bendradarbiavimo įgūdžiai, kurie yra labai svarbūs poros ateičiai.

3. Suruoškite iškylą

Nors iškyla vidury žiemos dažnam neskamba labai patraukliai, išties tai labai šildanti veikla ir tikrai nebloga Valentino dienos dovanos idėja. Susitepkite sumuštinių ar pasiruoškite mėgstamų salotų, įsidėkite kelis gabaliukus pyrago ar meduolių ir pasiruošę termosą mėgstamo šildančio gėrimo keliaukite į žiemišką parką. Pokalbis, karštas gėrimas ir skanus maistas gryname ore bus būtent tai, ko nedarote kasdien, o laikas skirtas mylimajam tikrai nenueis perniek. Nesižavite mintimi šalti nosį lauke? Susiplanuokite iškyla namuose! Pasitieskite minkštą antklodę, užsidekite žvakę ir mėgaukitės šiltu vakaru (ar bent valanda) kartu.

4. Surenkite filmų maratoną

Nesvarbu ar mėgaujatės žiūrėdami romantines komedijas, ar dievinate „Marvel“ kūrybą, o gal net manote, kad jūsų skoniai filmų klausimu yra visiškai nesuderinami – paskirkite laiką vienas kitam jaukiausioje aplinkoje. Abu išsirinkite po 1-2 filmus, kuriuos būtinai turite peržiūrėti kartu, namuose išspraginkite kukurūzų, pasigaminkite vaisvandenių, įsigykite saldumynų: saldainių, meduolių ar cukraus vatos. Užtraukite užuolaidas ir apsikloję pūkuota antklode pasinerkite į fikcinį pasaulį, kurį mėgsta jūsų antra pusė. Taip ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir artimiau susipažinsite bei sustiprinsite tarpusavio ryšį, o kokios geresnės Valentino dienos dovanos galima norėti?

5. Pabėkite kartu

Net jeigu finansai neleidžia išvykti į tolimą kelionę visada galima vos vienai dienai perkelti savo gyvenimą į viešbutį. Pasiimkite keletą stalo žaidimų, butelį mėgstamo gėrimo, užkandžių bei meduolių ir pabėkite nuo kasdienės rutinos: visko ir visų, ką matote kasdien. Net jeigu ir viešbutis skamba kiek per prabangiai, tai meilės dieną išjunkite telefonus, atsiribokite nuo socialinių tinklų, draugų ar kaimynų ir visą dieną skirkite tik tam, ką nuoširdžiai abu mėgstate labiausiai.